Korduma kippuvad küsimused

Cashbacki suurus sõltub konkreetse e-poe tingimustest. See võib olla protsent tellimuse summast või fikseeritud summa. Tagastatava summa suuruse saate teada e-poe või kauba kirjeldusest.
Jah, muidugi! Sel juhul kantakse cashback Teie bilanssi. Cashbacki summa arvutatakse lähtuvalt tellimuse väljaostusummast.
E-poe nimekirjaga, kellega antud hetkel koostööd teeme, saate tutvuda - e-poodide katalogis. E-poe nime saate sisestada ka saidi otsinguribale. Kui Te ei leidnud vajalikku kauplust või online-teenust, teatage sellest meie tugiteenistusele – püüame selle kauplusega koostööd alustada.
Kui tellimus ei ole tehtud icash.ee kaudu (mis on tagastuse kohustuslik tingimus), ei saa me Teile cashbacki arvutada. Kuidas me kauplusele tõestaksime, et säästsime talle reklaamiraha?
Kindlasti Te teate, et iga kauba maksumus sisaldab reklaami, saidi edendamise, klientide ligimeelitamise jms hinda. Tänu meie teenusele maksavad kauplused sama tulemuse (nende toodete ostmise) eest, aga mitte reklaamiagentuuridele, vaid Teile. Sel moel on cashback kasulik kõigile peale reklaamiagentuuride:)